Fiyakod Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri

Sizin için tasarlıyoruz Fiyakod

Bizi Arayın 0216 474 98 96
İletişim
SSS

Uzman Ekibimiz Ortak Sorularınıza Cevap Veriyor

Müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin sık sık karşılaştığı en yaygın soruları ve sorguları ele aldığımız SSS bölümümüze hoş geldiniz.

FİYAKOD

Sık Sorulan Sorular

Dinamik, genç azimli ve pratik çözüm anlayışına sahip ekibimiz ile sahip olduğunuz sorun veya istekler doğrultusunda sizler için en az maliyetli ve etkili çözümü sunmak için kurulmuş bir şirketiz. Web ve mobil uygulamalar, e-ticaret uygulamaları ve ihtiyacınız olan tüm yazılımsal süreçler için destek vermeye hazırız.
Müşteri hizmetleri numaramız 0216 474 98 96 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Fiyakod sosyal medya hesapları, iletişim formu ve sitemizde yer alan canlı destek bölümünü kullanarak da firmamıza ulaşabilirsiniz.
Fiyakod E-Ticaret Çözümleri, internetten satış yapmak isteyen müşterilerimiz için son teknoloji çözümler sunan e-ticaret altyapı hizmetleridir. E-ticaret altyapıları, ürün yönetimi, stok takibi, kargo yönetimi, ödeme sistemleri entegrasyonu, pazarlama araçları, özelleştirme seçenekleri ve raporlama eklentileri gibi özelliklerdir.
E-Ticaret sisteminin başlıca avantajları arasında hızla satış yapmaya başlama imkanı, geniş müşteri kitlelerine ulaşabilme, düşük maliyet, kolay stok yönetimi, marka bilinirliğini artırma ve geniş ödeme seçenekleri sayılabilir. En iyi e ticaret sitesi firmaları, girişimcilerin sektörde başarılı olmasının yolunu açar. Bu nedenle e ticaret yazılımı tavsiye edilirken yenilikçi ve özelleştirilebilir altyapılar ön plana çıkmaktadır.
Yes, we provide IT training tailored to your business needs. Our training is programs cover various IT aspects, our high including software usage, cybersecurity
Yes, we provide IT training tailored to your business needs. Our training is programs cover various IT aspects, our high including software usage, cybersecurity
İLETİŞİM

Bize Bildirin

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz info@fiyakod.com

  • 10+ Yıl

   Tecrübe

  • 250+ Proje

   Dünya Çapında

  • 99%

   Müşteri Memnuniyeti

  • 5 Dakika

   Geri Dönüş Süresi

  İletişim Bilgileri

  0216 474 98 96
  0553 909 89 86
  info@fiyakod.com

  Bizi Ziyaret Edin

  Bizimtepe Aydos Sitesi
  Sancaktepe/İstanbul